Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

Starszaki zaprezentowały bogaty program artystyczny. Dzieci kończące edukację w przedszkolu, otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola, pamiątkowe przedszkolne tablo oraz książki z życzeniami sukcesów w szkole. Życzymy dużo słońca i wspaniałych przygód w wakacje.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za całoroczną współpracę.

zobacz więcej zdjęć

Wizyta 6-latków w Szkole

Tradycyjnie w czerwcu dzieci z najstarszych grup wiekowych, udały się z wizytą do Szkoły Podstawowej. Celem tej wizyty było zapoznanie się z budynkiem szkoły, klasą w której będą się wkrótce uczyć, świetlicą, pracowniami, salą gimnastyczną oraz spotkać przyszłą nauczycielkę i starszych kolegów. Ale najważniejsze dla dzieci było to że mogły posiedzieć w szkolnych ławkach i poczuć się już prawdziwymi uczniami.

zobacz więcej zdjęć

Piknik w plenerze

W piękne słoneczne dni przedszkolaki wraz z swoimi paniami wybrały się na piknik. Podziwiały piękne krajobrazy, wsłuchiwały się w odgłosy otaczającej nas przyrody. Nie zabrakło pysznego poczęstunku i dobrej zabawy. Dzieci zadowolone wróciły do przedszkola.

zobacz więcej zdjęć

Dzień Dziecka w Kowalowej

Dnia 12 czerwca dzieci z najstarszych grup wiekowych wyjechały na dzień dziecka do Kowalowej. Na przedszkolaki czekało dużo atrakcji . Mogli korzystać z dmuchanej zjeżdżalni, jazdy konnej. Wszystkie dzieci zostały poczęstowane kiełbaską z grilla, sokiem , drożdżówką, popcornem, lodami oraz watą cukrową. Dzieci szczęśliwe wróciły do przedszkola. Dziękujemy organizatorom.

zobacz więcej zdjęć

„ Sport dla zdrowia ważna sprawa, ale najważniejsza jest dobra zabawa

Z takim hasłem szóstka dzieci z grupy „Leśne Ludki" wyjechały na VIII Gminną Sportową Olimpiadę Przedszkolaka która odbyła się dnia 06.06.2019r. w Zalasowej. Celem spotkania było rozwijanie sprawności ruchowej u dzieci. Przedszkolaki mogły sprawdzić się w różnych rozgrywkach sportowych. Dzieci zadowolone wróciły do przedszkola.

zobacz więcej zdjeć

Copyright 2011 Publiczne Przedszkole w Ryglicach - Aktualności. Designed by Joomla templates. All Rights Reserved.