Uroczyste spotkanie z okazji Dnia Mamy i Taty

 

Dnia 31.05.2019r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Mamy i Taty. Przedszkolaki zaprezentowały dla swoich rodziców wiersze, piosenki i tańce .Po akademii dzieci odśpiewały piosenkę pt. "Moja wesoła rodzinka" następnie wręczyły rodzicom własnoręcznie zrobione laurki i upominki.

zobacz więcej zdjęć

Świętujemy Dzień Dziecka

Dnia 03-06-2019r.w piękną słoneczną pogodę, od samego rana ozdabialiśmy kolorowymi balonami przedszkolny plac zabaw. Dla dzieci czekało dużo atrakcji ,zorganizowane były gry, konkursy zręcznościowe z wykorzystaniem różnorodnych rekwizytów gimnastycznych. Największą atrakcją dla dzieci było pieczenie kiełbasek oraz wspólna zabawa przy muzyce.

zobacz więcej zdjęć

Wycieczka 5-6 latków do Tarnowa

Dnia 28 maja 2019 roku dzieci 5 -6 letnie wyjechały na wycieczkę do Tarnowa na spektakl pt. „ Polskie miasta w baśni i legendzie " oraz do centrum zabaw „Figle- migle " gdzie czekało na dzieci dużo atrakcji.

zobacz wiecej zdjęć

Lekcja biblioteczna „Na wiejskim podwórku”

16 maja do biblioteki w Ryglicach zostały zaproszone przedszkolaki z grupy „Tygryski". Tematem były zwierzęta mieszkające na wsi.

zobacz więcej zdjęć

Spotkanie ze strażakami

W ramach współpracy ze środowiskiem lokalnym dzieci z naszego przedszkola odwiedziły Ochotniczą Straż Pożarną w Ryglicach. Podczas spotkania przekazano dzieciom podstawową wiedzę o pracy strażaków. Pokazano sprzęt strażacki i omówiono zasady zachowania się podczas pożaru. Przypomniano dzieciom numery alarmowe do służb ratowniczych. Dzieci miały okazje przebrać się jak strażak i wejść do wozu strażackiego, co było największa atrakcją i przyniosło dzieciom wiele radości.

zobacz więcej zdjęć

Copyright 2011 Publiczne Przedszkole w Ryglicach - Aktualności. Designed by Joomla templates. All Rights Reserved.