Góra grosza

Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie. W myśl zasady także i w tym roku, nasze przedszkole uczestniczyło w akcji Góra Grosza. Celem na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom. Dlatego przedszkolaki chętnie oddawały swoje oszczędności wrzucając monety do skarbonki. Wykazały się dużą wrażliwością i empatią. Przedszkolaki spotkały się, by wspólnie otworzyć skarbonkę i posegregować monety. Dziękujemy za tak duże zaangażowanie.

zobacz więcej zdjęć

Wigilia Bożego Narodzenia

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, na który wszyscy czekają aby go wspólnie przeżywać. Taką uroczystą wigilię zorganizowaliśmy w naszym przedszkolu dnia 21 grudnia. Dzieci z wszystkich oddziałów zgromadziły się w jednej sali aby wspólnie obejrzeć przedstawienie w wykonaniu pięciolatków. Po występach Pani Dyrektor odczytała fragment Pisma Świętego złożyła dzieciom oraz wszystkim pracownikom przedszkola bożonarodzeniowe życzenia. Następnie połamaliśmy się opłatkiem składając sobie najserdeczniejsze życzenia. Później wszyscy zasiedli do uroczystego wigilijnego obiadu.

zobacz więcej zdjęć

Wycieczka przedszkolaków do Gminnej Publicznej Biblioteki w Ryglicach.

Dzieci na spotkaniu z Panią w bibliotece wykonały piękne ozdoby bożonarodzeniowe którymi ubrały choinkę świąteczną. Przedszkolaki wróciły do przedszkola bardzo zadowolone i pełne pozytywnych wrażeń.

zobacz więcej zdjęć

Mikołaj w przedszkolu

Dnia 5 Grudnia odwiedził nasze przedszkole Mikołaj, dzieci powitały go piosenkami i wierszami których uczyły się na religii. Mikołaj każdemu dziecku wręczył prezent. Dziękujemy za przybycie i zapraszamy za rok.

zobacz więcej zdjęć

Copyright 2011 Publiczne Przedszkole w Ryglicach - Aktualności. Designed by Joomla templates. All Rights Reserved.