Piknik w plenerze

W piękne słoneczne dni przedszkolaki wraz z swoimi paniami wybrały się na piknik. Podziwiały piękne krajobrazy, wsłuchiwały się w odgłosy otaczającej nas przyrody. Nie zabrakło pysznego poczęstunku i dobrej zabawy. Dzieci zadowolone wróciły do przedszkola.

zobacz więcej zdjęć

Dzień Dziecka w Kowalowej

Dnia 12 czerwca dzieci z najstarszych grup wiekowych wyjechały na dzień dziecka do Kowalowej. Na przedszkolaki czekało dużo atrakcji . Mogli korzystać z dmuchanej zjeżdżalni, jazdy konnej. Wszystkie dzieci zostały poczęstowane kiełbaską z grilla, sokiem , drożdżówką, popcornem, lodami oraz watą cukrową. Dzieci szczęśliwe wróciły do przedszkola. Dziękujemy organizatorom.

zobacz więcej zdjęć

„ Sport dla zdrowia ważna sprawa, ale najważniejsza jest dobra zabawa

Z takim hasłem szóstka dzieci z grupy „Leśne Ludki" wyjechały na VIII Gminną Sportową Olimpiadę Przedszkolaka która odbyła się dnia 06.06.2019r. w Zalasowej. Celem spotkania było rozwijanie sprawności ruchowej u dzieci. Przedszkolaki mogły sprawdzić się w różnych rozgrywkach sportowych. Dzieci zadowolone wróciły do przedszkola.

zobacz więcej zdjeć

Uroczyste spotkanie z okazji Dnia Mamy i Taty

 

Dnia 31.05.2019r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Mamy i Taty. Przedszkolaki zaprezentowały dla swoich rodziców wiersze, piosenki i tańce .Po akademii dzieci odśpiewały piosenkę pt. "Moja wesoła rodzinka" następnie wręczyły rodzicom własnoręcznie zrobione laurki i upominki.

zobacz więcej zdjęć

Świętujemy Dzień Dziecka

Dnia 03-06-2019r.w piękną słoneczną pogodę, od samego rana ozdabialiśmy kolorowymi balonami przedszkolny plac zabaw. Dla dzieci czekało dużo atrakcji ,zorganizowane były gry, konkursy zręcznościowe z wykorzystaniem różnorodnych rekwizytów gimnastycznych. Największą atrakcją dla dzieci było pieczenie kiełbasek oraz wspólna zabawa przy muzyce.

zobacz więcej zdjęć

Copyright 2011 Publiczne Przedszkole w Ryglicach - Aktualności. Designed by Joomla templates. All Rights Reserved.