Spektakl „Co w trawie piszczy”

teatrzyk co w trawie piszczy 1 20191125 1579533391

W ramach współpracy Gminnej Biblioteki Publicznej w Ryglicach z Publicznym Przedszkolem w Ryglicach dzieci obejrzały teatrzyk „Co w trawie piszczy” w wykonaniu aktorów z „Teatru Edu – Artis” z Krakowa. Był to spektakl promujący czytelnictwo. Głównymi bohaterami byli Pszczółka Maja i Gucio, którzy marzyli o założeniu biblioteki. Niestety złośliwa pajęczyca Tekla przeszkadzała w realizacji ich planu. Wszystko jednak skończyło się dobrze, dzięki zaangażowaniu naszych przedszkolaków, którzy aktywnie brali udział w spektaklu. Na zakończenie dzieci zatańczyły wspólny taniec z aktorami.

Zobacz więcej zdjęć...

Copyright 2011 Publiczne Przedszkole w Ryglicach - Spektakl „Co w trawie piszczy” . Designed by Joomla templates. All Rights Reserved.