Ogłoszenie

Komisja Rekrutacyjna przy Publicznym Przedszkolu w Ryglicach informuje, iż do przedszkola na rok szkolny 2021/2022 zostały zakwalifikowane dzieci w wieku 3-6 lat zgłoszone z terenu gminy Ryglice. Dzieci w wieku 2,5 roku (urodzone w 2019r.) nie zostały zakwalifikowane ze względu na brak miejsc. Dzieci z innej gminy będą kwalifikowane w II etapie rekrutacji w miarę wolnych miejsc w przedszkolu.

Bardzo prosimy rodziców dzieci „nowych" (tych, które będą uczęszczać do przedszkola pierwszy raz) o zgłoszenie się do przedszkola , celem potwierdzenia woli uczęszczania do przedszkola w roku 2021/2022 lub wypełnienie tego dokumentu ze strony internetowej i dostarczenie do przedszkola.

Potwierdzenie woli - pobierz

dzieci

Dyrektor Publicznego Przedszkola w Ryglicach informuje,
iż w dniach od 1 do 31 marca 2021r.
prowadzone są zapisy dzieci do
przedszkola w Ryglicach na rok szkolny 2021/2022.

Serdecznie zapraszamy!

„Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola" można otrzymać w gabinecie dyrektora lub pobrać ze strony internetowej www.przedszkoleryglice.pl
Wszelkich informacji związanych z rekrutacją dzieci do przedszkola udziela dyrektor przedszkola.

Pobierz wniosek

Copyright 2011 Publiczne Przedszkole w Ryglicach - Ogłoszenia. Designed by Joomla templates. All Rights Reserved.